ATNAUJINTA. Gana neseniai atsirado lietuviška įvairios geolobių įrangos ir atributikos parduotuvėlė GeoShop.lt – joje galima įsigyti visko nuo konteineriukų, simboliškų smulkmenėlių įdėjimui į konteinerį, geomonetų iki specialių įrankių – išmaniųjų pirštinių, kuriomis ekraną liesti galima žiemą ar ištraukiamų teleskopinių veidrodėlių. Tai oficialūs geocaching.com atstovai Lietuvoje. Parduotuvėlėje esančias prekes įmanoma įsigyti ir užsienio aukcionuose, tačiau atsiuntimo laukti teks ilgiau, beje galimai bus pritaikyti muitai.  Remti lietuvišką iniciatyvą apsimoka ir laiko ir piniginės atžvilgiu;).

www.geocachingstuff.com svetainėje yra įdomių ir Lietuvoje dar neitin populiarių (nors nemažą dalį panašių idėjų surasti teko bent kartą) konteinerių. Pavyzdžiui, už 4$ dolerius galima nusipirkti fiktyvų golfo kamuoliuką su vieta užrašų knygelei:

92-large

Arba akmenį už 5$, kuriame taip pat slėpsis užrašų knygelė:

106-large

Taip pat, bent $ dolerius kainuos atsisiuntimas.

Internetiniai aukcionai taip pat neblogas pasirinkimas. Įrašo rašymo metu žiūrėti ebay.co.uk bei ebay.com parodė didelę travel bugų, konteinerių (ypač populiarūs nano konteineriai) įvairovę. Pavyko rasti nemažai reikmenų su nemokamu atsiuntimu.